Дневни Архиви: 20/12/2020 | 14:16

Фото | Романтичарот стана заштитно лице на познатиот машки бренд

Популарниот Џан Јаман, познат како “Романтичарот” стана заштитно лице на Tudors – познатиот бренд за машки кошули, вратоврски и џемпери. Како резултат на оваа нова соработка, актерот со атлетска градба веќе ги промовира најновите парчиња облека на брендот, а за таа намена сними и неколку рекламни спотови и постери. Во …

Повеќе »

За убавината и домот во „Квадрат“ и „Урбан блок“, неделно на Алфа

И оваа недела, две премиерни емисии на Алфа во денските термини. Ново уредувачко дружење со Ана Николовска следува во 11.30 часот претпладне на Алфа во емисијата за ентериерот и естетиката – “Квадрат”. Советите за уредување на спалната соба ќе стават фокус на плакарите, но во новото издание од “Квадрат” ќе …

Повеќе »

Преглед на серии на AXN – термини на емитување и броеви на епизоди

Преглед на сите серии кои се емитуваат на AXN – термини на емитување и броеви на епизоди до недела, 27 декември 2020 година – ТУДОРИТЕ – 2. сезона Термини на емитување : понеделник – петок 08:50 ( премиера ), 07:50 ( реприза ) Продукција : Reveille Eire-Showtime, САД, 2007-2010 Број …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!