Почетна / ФОТО / Девојка на денот / Видео | Хрватска старлета си игра мајтап во вилата кај Пендаровски

Видео | Хрватска старлета си игра мајтап во вилата кај Пендаровски

Хрватската старлета Нивес Целзиус била на прием кај претседателот на државата, Стево Пендаровски во Вила Водно во Скопје.

Самата објавила фотографии и видеа од нејзиниот прием кај Пендаровски, а на кои видеа може да се види нејзиното срамно однесување, понижувачки однос кон гардистите на вилата кои ги бакнува додека тие стојат во став на неподвижност.

До таму ли стигнавме за една хрватска старлета да се однесува на ваков начин во Претседателската палата на Македонија ?

Во продолжение, срамното видео :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот | Сузана Спасовска како Мадона и Лејди Гага ?

Малку ретро за освежување на едни дамнешни времиња. Времиња во кои ја имавме македонската Мадона… …

error: Содржината е заштитена!