Почетна / ФОТО / Фото | Отец Јаков стана оцет во вестите на Телма телевизија

Фото | Отец Јаков стана оцет во вестите на Телма телевизија

Ненамерна печатна грешка во вестите на Телма.

Секому се случува. Во продолжение ви ја пренесуваме фотографијата за гафот со свештеното лице од Струмичката Епархија (превземена од Off.net.mk), што не остана незабележана и од твитерџиите.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Утка“ на веб страната на Сител : Во Косово 14 починати починале?

На 27 ноември во Косово починале 14 лица заболени од Ковид 19. Телевизија Сител ја …

error: Содржината е заштитена!