Дневни Архиви: 11/12/2020 | 15:17

Од почеток до крај – турската трилер серија „Крај“ на Dizi каналот

За љубителите на мистериозните трилери, на кабловскиот канал Dizi од понеделник (14 декември) со емитување започнува турската серија “Крај”, одамна емитувана и прекината на Канал 5 телевизија. Овојпат од почеток ќе имате можност да дознаете каков е крајот на “Крај” за прв пат на Dizi во Македонија. Ајлин е убава …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!