Дневни Архиви: 18/12/2020 | 09:23

Паралелно со Турција, и Канал 5 ќе ги емитува новите епизоди од „Јаболкото“

Гледачите во Македонија ќе бидат привилегирани да ги следат најновите случувања од босфорската раскошна драма “Забрането јаболко”. По гледачите во Турција, македонските гледачи ќе имаат единствена шанса први и единствени во светот да дознаат што следно ги очекува во скандалозните и авангардни животи на Јилдиз, Ендер и Шахика. Од таа …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!