Дневни Архиви: 24/12/2020 | 11:30

„Инсајдер“ – oдлична турска серија, со рекордна гледаност, започнува да се емитува од 28 декември на TDC

„Инсајдер“, e серија на една од најголемите продуцентски куќи во светот – Ay Yapim, од Турција и се смета за најгледана турска онлајн серија на сите времиња и тоа во над 50 земји. Од 28-ми декември, серијата ќе биде достапна на Timeless Dizi Channel, од 20:55 часот, со нови епизоди …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!