Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Внесете ја празничната магија во домот со „Практична жена“ на Сител

Внесете ја празничната магија во домот со „Практична жена“ на Сител

Попладневни дружби со емисијата која ќе продолжи да ги советува домаќинките како да си го поедностават животот, а ќе нуди и брзи решенија за многу проблеми во кујната, тоалетот, како и совети за фамилијата, домот, телото, убавината и здравјето.

Многу познати гости од регионалниот шоу биз ќе споделат искуства од нивните домаќинства и животи, како и мали тајни кои никој не ги слушнал.

Наташа Павловиќ, водителката на шоуто, ги повикува гледачите на Сител телевизија од понеделник да ги следат празничните изданија на “Практична жена” и да дознаат како да направат сами украси за елката и да ја внесат новогодишната магија во нивниот дом.

Бидете само со Сител во 12.20 часот, веднаш по пладневните вести.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!