Дневни Архиви: 25/12/2020 | 08:52

Празнична серија на Телма – „Статус на врската“ од 1 јануари

Во ерата на социјални мрежи кога сè е достапно а скриено, лесно, но и комплицирано, како да најдеме вистинска љубов? Одговорите на овие прашања ни ги носат актерките Кристен Гутоски, Кристин Ко и Рита Волк во новата хит серија “Relationship status”. Сè што треба да знаете за модерните врски ќе …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!