Дневни Архиви: 10/12/2020 | 15:25

Наскоро на Канал 5 доаѓа романтичната сага за „Ќерката на амбасадорот“

Љубов пред која и фараоните ќе се поклонат, змејевите ќе замолчат и небото ќе се отвори. Љубов пред која и смртта има смисла, а животот е најдрагоценото нешто што може да се случи. Без победа на љубовта ниту огновите ќе згаснат, ниту брановите ќе се повлечат. Без таа возвишена љубов, …

Повеќе »

Видео | Неочекуван шок во „Јаболкото“ – умира големиот Халит Аргун

Најавата за новата епизода на “Забрането јаболко” која ќе биде емитувана вечерва на Канал 5 ги “запали” претходно социјалните мрежи во Турција и ги шокираше фановите на оваа гламурозна сапуница. Најавата достигна над 2 милиони прегледи на Јутјуб за само неколку дена, а фановите во Турција со нетрпение очекуваа да …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!