Почетна / Сапуници / Фото | Романтичарот стана заштитно лице на познатиот машки бренд

Фото | Романтичарот стана заштитно лице на познатиот машки бренд

Популарниот Џан Јаман, познат како “Романтичарот” стана заштитно лице на Tudors – познатиот бренд за машки кошули, вратоврски и џемпери.

Како резултат на оваа нова соработка, актерот со атлетска градба веќе ги промовира најновите парчиња облека на брендот, а за таа намена сними и неколку рекламни спотови и постери.

Во продолжение, плакнете очи на вашиот “Романтичар”:

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Италијанката го изневери Романтичарот со директорот на „Рома“

Турскиот актер, кој се стекна со светска слава преку својата улога во хит комедијата „Романтичарот“ …

error: Содржината е заштитена!