Почетна / Сапуници / Фото | Романтичарот стана заштитно лице на познатиот машки бренд

Фото | Романтичарот стана заштитно лице на познатиот машки бренд

Популарниот Џан Јаман, познат како “Романтичарот” стана заштитно лице на Tudors – познатиот бренд за машки кошули, вратоврски и џемпери.

Како резултат на оваа нова соработка, актерот со атлетска градба веќе ги промовира најновите парчиња облека на брендот, а за таа намена сними и неколку рекламни спотови и постери.

Во продолжение, плакнете очи на вашиот “Романтичар”:

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Турската убавица Седа Бакан откри дека е трудна

Успешната турска актерка која во 2014 година стапи во брак со музичарот Али Ерел, во …

error: Содржината е заштитена!