Дневни Архиви: 16/12/2020 | 12:23

Ќе ја победи ли злокобната болест – последни епизоди од „Азра“

Oваа седмица проследете ги финалните епизоди од турската хит серија “Азра”. Во 22 часот бидете со Сител и дознајте дали вашата хероина ќе ја победи смртносната болест во моментите кога животот ќе виси на конец. Приоритетите на семејството се менуваат, а надежта останува до самиот крај. Големата љубов на Џенк …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!