Дневни Архиви: 14/04/2020 | 19:18

Видео | Турскиот актер сними реклама, па доби подарок од спонзорот

Младиот 29 годишен турски актер Фуркан Андиџ го прослави својот 30-ти роденден, за што честитки доби од многу свои фанови, но и спонзори. Меѓу подароците, се наоѓа и најнов модел на LG телевизор, добиен од неговите пријатели и спонзори LG. – Без оглед колку беа непријатни овие денови, добив многу …

Повеќе »

Видео | Аца Лукас одржа концерт на балконот за фановите и соседите

Аца Лукас одржа одличен концерт на неговата тераса, што ја организираше заедно со неговиот бенд, каде специјален гостин беше Кики Лесендриќ. Пејачот беше воодушевен од оваа идеја, но особено најлојалните обожаватели, кои заедно со него, ги пееја најголемите негови хитови. Неговите соседи излегоа на балконите и пееја и ракоплескаа, а …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!