Почетна / Забава / На овие места може да набавите влезници за концертот на Ерос

На овие места може да набавите влезници за концертот на Ерос

Резервирајте ги вашите омилени места во А1 Арената и спремете се за одлично италијанско шоу на 30 Септември. Во А1 Арена со неповторливиот Ерос !

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Авалон жали : Пласибо, како и сите останати ја откажаа турнејата

Со жалење вe инфoрмираме дека концертот на PLACEBO во Скопје закажан за 25 јуни на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!