Дневни Архиви: 02/04/2020 | 09:53

Видео | Најемотивниот момент и долгоочекувана средба во „Тажна жена“

Вечерва на Канал 5 телевизија во новата потресна епизода од приказната за “Тажна жена”, се случува моментот кој долги месеци го очекуваа гледачите на оваа трогателна серија. Средбата на жената и мажот. Средбата на Бахар и нејзиниот сопруг, за кого сите мислеа дека е мртов. Погледите ќе се вкрстат, навестувајќи …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!