Почетна / Сапуници / Видео | Турскиот актер сними реклама, па доби подарок од спонзорот

Видео | Турскиот актер сними реклама, па доби подарок од спонзорот

Младиот 29 годишен турски актер Фуркан Андиџ го прослави својот 30-ти роденден, за што честитки доби од многу свои фанови, но и спонзори. Меѓу подароците, се наоѓа и најнов модел на LG телевизор, добиен од неговите пријатели и спонзори LG.

– Без оглед колку беа непријатни овие денови, добив многу убави желби и подароци на мојот роденден оваа година. LG исто така ми подари роденденски подарок за овие денови што ги поминувам дома. Благодарение на @lgturki  – објави турскиот актер, кој во моментов го следиме во една од главните улоги во турската серија на Сител, “Сестри”.

Во продолжение, погледнете ја неговата реклама, која ја сними за LG, за која компанијата реши да му подари телевизор во карантинските денови :

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почина незаборавната Шахика, негативката во „Забрането јаболко“

Неверојатен пресврт во најновата епизода од популарната гламурозна драма “Забрането јаболко”. Серијата која постави високи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!