Почетна / Серии / Празнична серија на Телма – „Статус на врската“ од 1 јануари

Празнична серија на Телма – „Статус на врската“ од 1 јануари

Во ерата на социјални мрежи кога сè е достапно а скриено, лесно, но и комплицирано, како да најдеме вистинска љубов?

Одговорите на овие прашања ни ги носат актерките Кристен Гутоски, Кристин Ко и Рита Волк во новата хит серија “Relationship status”.

Сè што треба да знаете за модерните врски ќе гледате ексклузивно на Телма од 1 јануари, 2021 година, секоја вечер во 21 часот.

Романса, сапунски елементи и драма – интересна забава за празничните ноќи на реномираната Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Втора сезона од српската крими серија „Клан“ на Телма

Продолжението на серијата “Клан” носи возбудливи приказни кои ќе го следат понатамошниот подем на мафијашкиот …

error: Содржината е заштитена!