Почетна / Сапуници / Ќе ја победи ли злокобната болест – последни епизоди од „Азра“

Ќе ја победи ли злокобната болест – последни епизоди од „Азра“

Oваа седмица проследете ги финалните епизоди од турската хит серија “Азра”. Во 22 часот бидете со Сител и дознајте дали вашата хероина ќе ја победи смртносната болест во моментите кога животот ќе виси на конец. Приоритетите на семејството се менуваат, а надежта останува до самиот крај.

Големата љубов на Џенк и Азра успеа да ги надмине сите предизвици досега, но сè уште не е јасно како ќе заврши оваа ситуација. Ќе може ли оваа препрека да се надмине или луѓето не се тие кои ја менуваат судбината?

Затоа, бидете на Сител и очекувајте го финалето на драмата во петок.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Шениз од „Суровиот град“ – „жешка“ и сурова и приватно

Турската актерка Мине Тугај ја гледавме во улогата на опасната Шениз Карачај во турската драма …

error: Содржината е заштитена!