Почетна / Забава / Видео | Мачор од Скопје со неверојатна тактика

Видео | Мачор од Скопје со неверојатна тактика

 

На видео сервисот Јутјуб се појави урнебесна снимка од мачорот Леон од Скопје, кој сам отвора врата за да си излезе надвор. Овој неверојатно паметен мачор е доказ колку знаат да бидат интелигентни животните. „Ѓубре едно расипано“, рече сопственикот на Леон кога тој ја отвори главната врата од куќата и излезе во дворот. Видеото во прилог.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лидија Вукичевиќ: Не сакав и не се соблеков пред Никола Којо

Иако длабоко загази во шестата деценија од својот живот, актерката Лидија Вукичевиќ и понатаму важи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!