Дневни Архиви: 10/07/2019 | 20:31

Мет ЛеБланк со комедијата „Епизоди“ ова лето репризно на Телма

Уште една реприза ова лето на Телма. “Епизоди” e хумористична серија во 41 продолжение која на Телма ќе се репризира од понеделник до петок во 20:00 часот, веднаш по “Готам”. Во серијата се запознаваме со Шон и Беверли, среќен британски брачен пар кои се успешни творци на британски хит серии. …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!