Дневни Архиви: 22/07/2019 | 10:55

Ќе се открие ли вистината во „Мојот вујко“ вечерва на Сител?

Летна релаксација за семејни сплотености. Хит серијата “Мојот вујко” продолжува со комични и интересни ситуации кои ќе ве забавуваат и наредните епизоди, од понеделник до петок на Сител точно во 19.40 часот. Семејството дозна за измамата која им беше направена. Човекот кој се претставуваше дека е нивен син и внук, …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!