Дневни Архиви: 26/07/2019 | 09:51

Музичката ЈУ комедија „Хајде да се волимо“ овој викенд на Сител

За љубителите на југословенската продукција, Сител телевизија ова лето ќе емитува екс ју филмови, секоја сабота и недела во 17.20 часот, попладне. По “Нема проблеми” и “Ајде да се сакаме 1” кои беа емитувани минатиот викенд, овој последен јулски викенд следуваат вториот и третиот дел на култната музичка комедија со …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!