Дневни Архиви: 03/07/2019 | 07:40

Пред четвртата сезона, потсете се на првите три од „Gotham“

Од есен на фреквенцијата на Телма премиерно во Македонија ќе се емитува четвртата сезона од познатата американска серија “Готам”, a во меѓувреме следете ги репризните изданија на серијата од понеделник до петок на Телма во 19.15 часот. Ве потсетуваме како започна “Готам” и бидете со Телма за да ги проследите …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!