Дневни Архиви: 30/07/2019 | 13:41

Од понеделник до петок на Сител следете ја „Фамилијата Реј“

Mексиканската верзија на култната “Далас” стартува на малите екрани. “Фамилијата Реј” е телевизиска новела, која од понеделник до петок се емитува на Сител. Премиерните изданија се секое утро во 10 часот, а репризата во 1 часот по полноќ. Главните улоги им припаднаа на Мишел Браун (ѕвездата на Скриени страсти и …

Повеќе »

Фото | Стил и убавина, на зајдисонце со Каролина Гочева

Ани и Дими ја подготвија македонската музичка икона Каролина за летните фотосесии. Подготвена за лето со модните брендови Манго и Fashion Group Macedonia, ѕвездата блеска како никогаш досега. Шминката и фризурата се овојпат на Зорица Николова, а Алмир Мили се погрижи за целокупниот стајлинг. Гледајте и уживајте со Каролина на …

Повеќе »

Вечерва во „Бруско“ | Ќе побегнe ли Мелина заедно со Ахил?

Вечерва на Сител, нова динамична епизода од летниот хит “Бруско” точно во 21 часот. Медитеранската убавица пред важна одлука – дали да побегне со човекот кој го засака, или да остане во брак со оној што ја разочара? Ќе замине ли Мелина од Крит или Сифи ќе ја спречи во …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!