Дневни Архиви: 16/07/2019 | 22:56

Најголемите музички артисти и диџеи на едно место – Охрид 2019

Бидете дел од големиот концертен спектакл што ќе се случува ова лето во Охрид. Од 1 до 4 август бидете таму и навремено набавете си влезници за спектаклот. Ви го презентираме OHRID CALLING 2019 – LINE UP: DAY 1: STEVE AOKI, HUGEL, MAURICE WEST, GALOSKI + opening act DAY 2: …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!