Дневни Архиви: 09/07/2019 | 17:42

Од плажите на Крит и полињата на Кипар доаѓа „Бруско“ на Сител

Ексклузивно, ова лето на Сител телевизија започнува популарната грчка сапуница “Бруско”. Романтична приказна за забранетата љубов која ја оживува вонвременската историја за Ромео и Јулија. Наскоро, бидете со нас – го откриваме почетокот на летниот хит “Бруско”. Магијата на виното ‘Бруско’ ќе ги спои нивните срца, а страста ќе стане …

Повеќе »

Видео | Ова се најголемите кавги и тепачки во „Задруга“

“Задруга” очигледно и по завршувањето предизвикува големо внимание. Телевизија Пинк ги објави статистиките кои покажуваат огромна гледаност на финалето и енормен број на прегледи на youtube. Скандалите со и за натпреварувачите продолжуваат и понатаму, а во продолжение погледнете збир на најголемите и најинтересни тепачки на импозантниот имот кои се случиле …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!