Дневни Архиви: 15/06/2020 | 08:47

Слободанка Илиевска е новото лице во утринската на Алфа

Ново лице на ТВ Алфа. Слободанка Илиевска која досега ја гледавме како презентер на вести и водител на утринската програма на ТВ 24, направи трансфер во телевизија Алфа. Од сега, Слободанка ќе биде дел од утринската програма “Добро утро секое утро” на Алфа, заедно со останатиот водителски тим на утринската. …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!