Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Слободанка Илиевска е новото лице во утринската на Алфа

Слободанка Илиевска е новото лице во утринската на Алфа

Ново лице на ТВ Алфа. Слободанка Илиевска која досега ја гледавме како презентер на вести и водител на утринската програма на ТВ 24, направи трансфер во телевизија Алфа.

Од сега, Слободанка ќе биде дел од утринската програма “Добро утро секое утро” на Алфа, заедно со останатиот водителски тим на утринската.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Од карантин, Лила Филиповска промовираше свој парфем

Познатата водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска во карантинските денови промовираше свој парфем. – “Ништо не …

error: Содржината е заштитена!