Почетна / МК Сцена / Македонскиот супербренд во живо и со втор концерт во Pure

Македонскиот супербренд во живо и со втор концерт во Pure

Не само поради фактот што интересот за веќе распродадениот концерт на Каролина закажан на 1ви март стана реален после неговото распродавање, туку како што е ред, и бидејќи многу други празници имаат свое продолжено дејство, Авалон Продукција се одлучи да закаже и втор концерт на Каролина во уште подобар ден – сабота, 2ри март, од 21 часот во ноќниот клуб “Pure”!

Влезниците се од денес (19ти февруари – понеделник) во продажба онлајн на ticketx.mk и во продажната мрежа на ticketx низ Македонија по цена од 1.000 денари.

Искуството од она што се случи за концертот закажан на 1ви мaрт ви кажува што треба да направите за да присуствувате во сабота во “Pure”…

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Величествениот супербренд ја продолжува турнејата низ Македонија

Продолжува турнејата на супер ѕвездата Каролина во градовите низ Македонија во организација на маестралната Авалон …

error: Содржината е заштитена!