Дневни Архиви: 17/06/2020 | 16:32

Михајловски се враќа на екраните со интервју со Венко Филипче

Гостин на Канал 5 ТВ во петок на 19 јуни, веднаш по централниот Дневник ќе биде министерот за здравство, Венко Филипче. Интервјуто ќе го прави еден од најдобрите македонски новинари, Гоце Михајловски. Што научивме и што уште треба да сториме за да не бидеме дел од статистиката на заразени? Дали …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!