Дневни Архиви: 20/11/2022 | 21:00

И „Никогаш не е доцна“ не се емитува вечерва на Канал 5

Без никакво известување за гледачите, популарното музичко натпреварување за пејачи ветерани не се емитува вечерва на фреквенцијата на Канал 5. За разлика од Македонија, новата емисија на ННК тековно се прикажува денес на Прва (Србија), Нова БХ (Босна и Херцеговина) и ТВ Вијести (Црна Гора). Наместо премиерната нова емисија од …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!