Дневни Архиви: 26/11/2022 | 13:17

Известување | „Забрането јаболко“ со нова епизода и во сабота

Авангардната босфорска драма “Забрането јаболко” не престанува да изненадува со секоја нова епизода. Борба за моќ, љубов и престиж на ликовите кои ве освојуваат веќе трета година по ред. Неочекувани постапки на Доган, маестрални интриги на Ендер, многу хумор од Јилдиз и разочарување за Кумру е тоа што ве очекува …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!