Дневни Архиви: 12/11/2022 | 23:04

Македонецот купува онлајн еднаш до два пати во 3 месеци

Во хотелот „DoubleTree by Hilton Skopje“ во Скопје под мотото „E-commerce: Accelerate!“, започна Петтата годишна конференција за е-трговија, премиерно во своето регионално издание, на која присуствуваат преку 500 учесници од повеќе од 10 земји, а свое излагање ќе имаат 29 еминентни говорници од земјата и странство. Можностите кои ги нуди …

Повеќе »

Прочитајте ја содржината на новата викенд љубовна драма на Сител

Сабота и недела навеечер на Сител во 22.40 часот, нова турска играна серија. “Заробено срце” е љубовна приказна за двајца млади кои веруваа во нивната љубов и се бореа за заедничка среќа. Фирузе е млада и убава девојка која студира архитектура. Таа потекнува од сиромашно семејство; нејзината мајка Алије работи …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!