Дневни Архиви: 24/08/2019 | 20:12

Видео | Секс на екс со „доги“ поза во грчка серија на Сител

Интересни кадри се појавија во една од последните епизоди кои беа емитувани на телевизија Сител од хит новелата “Бруско”. Имено, додека главната јунакиња разговара со својата другарка, во нивна близина кучињата се опуштија пред камерите и се препуштија на нагоните. Овие кадри станаа хит и во соседните земји каде се …

Повеќе »

„Мостови“ за крај на Струшките вечери на поезијата

Во недела, 25 агуст, ќе се одржи последниот ден од Струшките вечери на поезијата 2019, а поетското читање ќе се случува и во понеделник, ден потоа. Годинашното 57. издание на Струшките вечери на поезијата се одржи на различни локации низ Струга и во неколку градови во државата. Фестивалот ќе заврши …

Повеќе »

Видео | Голем камбек на Гулабица со „Да да, вистина, и кафето истина“

“Да, да, вистина, и кафето истина… Ај, друго ќе ставиме, оваа ноќ ќе славиме” Се сеќавате на Вале Гулабица која со нејзините спотови и стајлинзи привлече големо внимание и критика во Македонија пред неколку години. Овие денови, пејачката се враќа на естрадата со новиот хит спот во кој гледаме навистина …

Повеќе »

Фото | Вака изгледа водителот Стефан кога ќе се соблече

Најзгодниот македонски водител со жешки фотографии од летниот одмор. Стефан Лазаров е познат за македонската публика како водител на “Ексклузив” што се емитуваше на 1 ТВ, a ги освојува девојките и преку неговиот физички изглед. Младиот телевизиски лик изненади и својата прва песна и видео запис, за што веќе и …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!