Дневни Архиви: 11/08/2019 | 13:24

„NYC“ – Колекција на Елена Лука за сезона есен-зима 2019/20

Луксуз, ексклузивен дизајн, уметност, гламур, исклучително квалитетена изработка – го создаваат идентитетот на етаблираниот македонски моден бренд Елена Лука. Фасцинантниот профил на брендот совршено се вклопува во глобалната слика на светската модна сцена и со сите свои обележја оваа ексклузивна модна куќа припаѓа на модната елита. Токму во тој контекст …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!