Почетна / ФОТО / Фото | Вака изгледа водителот Стефан кога ќе се соблече

Фото | Вака изгледа водителот Стефан кога ќе се соблече

Најзгодниот македонски водител со жешки фотографии од летниот одмор. Стефан Лазаров е познат за македонската публика како водител на “Ексклузив” што се емитуваше на 1 ТВ, a ги освојува девојките и преку неговиот физички изглед.

Младиот телевизиски лик изненади и својата прва песна и видео запис, за што веќе и објавивме. Песната која има латино призвук го носи насловот “Hola Mamacita” и е во соработка со младиот рапер Денис Куртовиќ.

Во продолжение, уживајте со Стефан на плажа и слушајте ја неговата летна песна :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!