Дневни Архиви: 25/06/2019 | 09:10

Што нѐ очекува во четвртата сезона на „Реј Донован“ на ТВ 24?

Во светот на богатите и славните, Реј Донован ја извршува валканата работа за најмоќните луѓе во Лос Анџелес. Во драмата на ТВ 24, Лив Шрибер игра тип којшто ги решава проблемите на некои славни личности, спортски ѕвезди и големи бизнисмени во градот. Дејството во оваа драма се развива кога неговиот …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!