Дневни Архиви: 13/06/2019 | 19:19

Трилер акционата серија „Taken“ репризно во 23:30 часот на Сител

Базирана на истоимена филмска трилогија со холивудскиот глумец Лиам Нисон, акционата крими драма “Одмаздник” од NBC, ќе ја следите повторно на Сител и тоа во 23.30 часот. Од извршниот продуцент кој работеше на светски познатиот филм “Петти елемент” и големиот кино хит “96 часа” се создаде приказната за бивш припадник …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!