Дневни Архиви: 10/01/2021 | 21:33

Ова е приказната за „Трите деца“, нова семејна викенд драма на Сител

Нова семејна сага на Сител телевизија. Викенд приказна за трите деца, родени во ист ден. Толку блиски, а толку различни. Едно за сите, сите за едно. Љубов, семејни тегоби и големи пријателства ве очекуваат секој викенд на телевизија Сител во “Трите деца”, турскиот римејк на “This is us”. Рејхан и …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!