Дневни Архиви: 04/01/2021 | 19:21

Сител ќе го емитува турскиот римејк на светскиот хит „This is us“

Нова викенд драма на Сител телевизија. “Трите деца” е турска верзија на популарната американска семејна приказна “This is us”, која се емитува преку Фокс Лајф и во Македонија. Во верзијата што ќе ја емитува Сител – згодниот Кевин ќе биде Берк, Тоби ќе биде Ердем, Рендал е Махур итн. Дани …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!