Дневни Архиви: 20/01/2021 | 13:09

„Господ ме побарал за пријател“, нова викенд драмедија на Fox Life

Нова викенд драмедија на Фокс Лајф. “God friended me” има две сезони со вкупно 44 епизоди, која на овој популарен канал за серии ќе се емитува секоја сабота и недела во 22 часот, со реприза во 14.20 часот. Серијата го прикажува животот на Мајлс, атеист на кој на Фејсбук добива …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!