Дневни Архиви: 07/11/2020 | 20:21

Фото | Нови фраери влегуваат во екипата на „Забрането јаболко“

Популарната босфорска драма “Забрането Јаболко” продолжува да ги освојува своите многубројни фанови со новите сплетки и неочекувани пресврти во најновите продолженија кои се снимаат и емитуваат во Турција. Се шпекулира дека дел од машките актери ја напуштаат серијата, но затоа пак доаѓаат двајца нови. Млади и згодни турски актери дополнително …

Повеќе »

Инфо | Хит комедијата за „Романтичарот“ од сега на Сител и за викенд

Фановите на “Романтичарот” ќе имаат можност згодите и незгодите на Џан и Санем да ги следат и за време на викенд ноќите. Па така, секој ден ќе уживате во хуморот на модерната бајка и ќе плакнете очи на згодниот Џан. Избрана за најдобра романтична комедија за последниве години – “Романтичарот” …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!