Почетна / Сапуници / Инфо | Хит комедијата за „Романтичарот“ од сега на Сител и за викенд

Инфо | Хит комедијата за „Романтичарот“ од сега на Сител и за викенд

Фановите на “Романтичарот” ќе имаат можност згодите и незгодите на Џан и Санем да ги следат и за време на викенд ноќите. Па така, секој ден ќе уживате во хуморот на модерната бајка и ќе плакнете очи на згодниот Џан.

Избрана за најдобра романтична комедија за последниве години – “Романтичарот” од понеделник до недела во 19.45 часот на Сител.

“Слатка одмазда” од сега ќе се емитува во 21.20 часот секоја сабота и недела, а “Бодрумска приказна” од 22.45 часот па до доцна по полноќ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Трчаме кон финалето на „Забрането јаболко“; подготвени ?

„Секоја приказна се состои од здраво и збогум сѐ додека не се сретнеме повторно. Нештата …

error: Содржината е заштитена!