Дневни Архиви: 09/11/2020 | 12:12

Фото | Како би изгледале ликовите од „Забрането јаболко“ како деца

Интересна анимација направена од ликовите на хит серијата “Забрането јаболко”. Халит, Шахика, Ендер, Јилдиз, Kaja… во детска варијанта. Погледнете како би изгледале како стари деца : Дани | ТВ Пакет

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!