Дневни Архиви: 19/11/2020 | 08:32

Мицкоски цензуриран на Телма? Ова е постот што тој го објави

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ се огласи на социјалните мрежи по повод откажувањето на неговото гостување на националната Телма. Во продолжение прочитајте го неговиот пост и причините поради кои смета дека е цензуриран од оваа национална телевизија. Дани | ТВ Пакет

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!