Почетна / Сапуници / Видео | Ќе дознае ли уште некој за Мелина и Ахил, вечерва во „Бруско“

Видео | Ќе дознае ли уште некој за Мелина и Ахил, вечерва во „Бруско“

Вистинско освежување за љубителите на ТВ новелите претставува најновата серија на Сител – “Бруско”. Грчката посластица плени со динамичната сторија за Ахил и Мелина, кои мораат тајно да уживаат во нивната забранета страст.

Првата личност која дозна за оваа афера е црвенокосата Дафни. Ќе каже ли вечерва Дафни на целото семејство што видела пред нејзините очи? Дали доаѓа крајот за кратката романса или ова е само почеток на она што допрва следува, од понеделник до петок на Сител телевизија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на Канал 5 останаа без нежниот глас на Рејхан од „Ветување“

Гласот што ја надсинхронизира главната хероина на турската сапуница “Ветување” (Канал 5) е променет. Се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!