Дневни Архиви: 26/11/2020 | 09:35

Бидете со генијалниот тим на „Скорпион“ во новата акциона драма на ТВ 24

По долга пауза без премиерни американски серии, конечно нешто ново на ТВ 24. Од вторник до петок во 22.30 часот ќе ја гледаме “Scorpion” – американска серија создадена од Ник Сантора за CBS и емитувана на американската мрежа во 4 сезони од 2014.та до 2018.та година. Серијата го прикажува живтот …

Повеќе »

Бојаџи со статус за прекините на Алфа кои ги прават Телекабел и Неотел

– На Телекабел, вечерва во Аеродром сме асинхрони по стоти пат за време на “Заспиј ако можеш“ а со неподносливи прекини сме на Неотел цел ден, преку ден секој трети ден! Не ми оставате ништо друго “другари господа“, тоа е, толку од слободата и демократијата! Останува уште да почнете да …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!