Дневни Архиви: 24/05/2024 | 18:48

Зошто некому би му сметале турски серии кога имаме над 100 тв канали ?

До кога со овие турски серии, Само пукање омраза и семејни сплетки, Ништо поучно од овие серии, До кога ќе гледаме само ова на тв, Нели знаат нешто друго да даваат телевизиите, Цел ден само вакви серии … се коментари кои често ги читаме на интернет, особено на статии кои …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!