Дневни Архиви: 27/05/2024 | 09:28

Владо Јаневски во Охрид – концерт на 10 август во „Антички театар”

После 6 распродадени концерти во Скопје, Владо Јаневски ќе одржи концерт на еден од дефинитивно најубавите простори во нашата држава – „Атнички театар” – Охрид. Не пропуштајте ја можноста да бидете дел од единствената и уникатна музичка приказна која на 10 август, во организација на „Прагма продукција”, ќе ја подготви …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!