Дневни Архиви: 15/02/2021 | 15:19

Сител со нови симпатични авантури на „Токинг Том и пријателите“

Нова симпатична детска забава во викенд утрата на Сител. Драги дечиња, разбудете се со зборливиот мачор Том и насмејте се со ситуациите кои ќе ги ви ги приреди заедно со неговите пријателччиња. Секоја сабота и недела наутро на местото на “Гарфилд” доаѓаат нови животинки во посета на вашиот дом. Покрај …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!