Дневни Архиви: 14/02/2021 | 19:55

„Срце“ не можеш да купиш – Пајак од „Урбан“ емотивно за Валентин

После големиот хит “Бебе” која беше последното баладично издание од младиот и талентиран пејач, Пајак ни спреми нова исто така емотивна балада насловена како “Срце”, која симболично се промовирана на денот на влубените – “Св Валентин”. Многу емоции во неговите стихови визуелизирани со прекрасен видео запис во кои ќе се …

Повеќе »

Романтичарот: „Сакам да имам многу секс, млад сум и затоа пробувам сè“

Турската ѕвезда Џан Јаман, познат по улогата во комичната романса “Романтичарот” за себе вели дека нема срам што имал многу врски во неговиот живот со убави жени. -“Имам право да испробувам сè. Млад сум, имам желби, и затоа сакам различни сексуални искуства”. Тој продолжи: „Како и секој маж, и жените …

Повеќе »

„Повторно родени“, акциона турска драма секој викенд на Сител

Кога ќе се преполни чашата на судбината и кога патот по кој тие тргнале, ќе ги натера да се вратат назад, да погледнат во себе, да се погледнат меѓу себе како маченици со стотици лузни, длабоки и видливи само за нив… тогаш започнува соочувањето со сè и со сите оние …

Повеќе »

Теленовели | Термини на емитување и броеви на епизоди

Термини на емитување и броеви на епизоди за до недела 21 февруари 1) ЈАСМИН Оригинален наслов : Aşk bir hayal Телевизија која ја прикажува : Клан М Термини на емитување : од понеделник до петок 12.00 ( премиера ) Продукција : Erler film, Турција, 2009-2011 Број на епизоди : 54-1 …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!